Kurumsal Nbase Resmi Türkiye Satış Distribütörü

Kurumsal yapımız üretilen ithal malların ülke içerisinde Türk müşterilerimize sunmak üzerine kuruludur. İthal üretim ürünlerin sizler ile en uygun fiyatlarla ulaşımını sağlamak için çalışıyoruz. Kolay ve güvenli şekilde, sitemizden alabileceğiniz her çeşit ürünümüz için sizler de sitemizi şu an ziyaret etmelisiniz.

Kaliteli Ürün Seçenekleri

Ürünler arasında tıpta kullanılan hijyenik enjektörler ve nbase enjektörler bulunmaktadır. Normal fiyatlarından daha uygun fiyat ile sitemizde yer almaktadır. Ayrıca aroma çeşitlerinin neredeyse tümünün bulunduğu sitemiz oldukça çeşitli içeriklere sahip. Sitemizde yer alan milk and honey aroması en çok tercih edilenler arasındadır. Başta mil andhoney, church, grandmaster, gamvit gibi aroma içeriklerini üretiyoruz. Ürettiğimiz bu ithal içeceklerin kimyasal yapılarında sağlıklı bileşenler kullanıyoruz.

Uygun Fiyat İmanları

Başta aroma çeşitleri ve pil, güç reaktörleri olmak üzere kaliteli ürünleri en uygun fiyat ile sizlere sunuyoruz. Son zamanlarda yaptığımız indirim imkanları ile sizlere bu kaliteli ürünleri ulaştırmayı hedefliyoruz. Sitemizde sarf malzemelerinde bulunuyor olması, kadınlar için de ilgi çekicidir. Pamuk, iplik ve cımbız çeşitlerinin bulunduğu sitemizde en kaliteli ve sağlık açısından test edilmiş ürünleri bulabilirsiniz. Ürünlerin satımı ve üretiminde yüzde 100 müşteri memnuniyetine dikkat edilir ve en sağlıklı olan kaynaklar ile bu ürünler yapılır.

Uygun Ödeme Ve Kargo

Kargo imkanları Türkiye’nin neredeyse her bölgesine yapılmaktadır. Bu işlemler sırasında istediğiniz ürünlerinin en hızlı şekilde kargoya teslim ediliyor ve sizlere ulaştırılıyor. Kargo ücreti ise oldukça makul fiyattadır. Kargonuz hakkında bilgi almak için yetkililerimiz ile Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ürün teslimi sonrasında herhangi bir nedenden kaynaklı olarak geri iade etmek isterseniz yine aynı şekilde yetkililerimiz ile Whatsapp üzerinden iletişime geçerek hemen geri iade edebilirsiniz. Eğer sizde hemen üzerinden sipariş geçmek istiyorsanız en güvenilir şekilde işlemlerinizi ve alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.